Josh Boone'i ("Süü on tähtedel") lavastatud "Uued mutandid" paistab olevat läbi ja lõhki õudusfilm, milles hoitakse viit noort mutanti kinni salajases kinnipidamisasutuses, et neid uurida ja et nad oma võimeid mõistamata kellelegi viga ei teeks.

Filmis löövad kaasa "Troonide mängu" Maisie Williams (Wolfsbane), "Lõhestunud" peategelane Anya Taylor-Joy (Majik), "Stranger Thingsi" Charlie Heaton (Cannonball), Henry Zaga (Sunspot), Blu Hunt (Danielle Moonstar) ja Alicia Braga (Dr. Cecilia Reyes)

Treiler meenutab kohati Noah Hawley loodud telesarja "Legion", mis keskendub mutandile David Haller / Legion, keda hoitakse seriaali alguses vaimuhaiglas kinni, kuid kellel on tegelikult väga ohtlikud võimed.

Järgmine X-Meeste saaga põhiseeria film peale "X-Mehed: Apokalüpsist" keskendub Dark Phoenixi koomiksiseeriale, mida on õrritatud seerias juba mitu korda. Seekord on tähelepanu all just Sophie Turneri kehastatud Jean Grey.

"Dark Phoenixi" film linastub juba järgmise aasta novembris, osades on taaskord Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, James McAvoy, Nicholas Hoult, Alexandra Shipp, Tye Sheridan ja Kodi Smit-McPhee ning režissöör on "X-Meeste" filmi seeria produtsent ja stsenarist Simon Kinberg.

2018. aastal linastuvad siis aprillis Josh Boone'i "Uued mutantid", juunis David Leitchi "Deadpool 2" ja novembris Simon Kinbergi "Dark Phoenix".

Vaata lisaks: 30 tulevast koomiksifilmi, mida peaks iga fänn nägema