1. Kurt Russell

Kurt Russell ja Harrison Ford olid omal ajal tõelised konkurendid ning muidugi sai Han Solo roll nende jaoks tõeliseks proovikiviks, aga nüüd me teame, et Ford on üks ja ainuke Solo.

Videos näeme tema prooviesinemist ning tegelikult oleks ta Han Solo rolli sobinud küll.

2. Sylvester Stallone

Esimest "Star Warsi" filmi tehti samal ajal kui Stallone karjäärile aluse pannud poksifilmi "Rocky", kuid ometi käis näitleja Han Solo rolli proovimas. George Lucasele ei meeldinud Stallone, kes arvas ka hiljem, et ta oleks kosmosekostüümis naljakas välja näinud.

3. Al Pacino

Enne esimest "Star Warsi" kahes esimeses "Ristiisa" filmis kaasa löönud ja mõlema eest ka Oscarile kandideerinud Pacino oleks olnud Solo rollis väga huvitav valik. Pacinole pakuti rolli ajal, mil kõik stuudiod jooksid talle pakkumistega tormi, kuid näitleja loobus just "Star Warsist", sest ei mõistnud stsenaariumit ega näinud filmis ka mingit potentsiaali. Samas oli ja on ka praegu ulme tema filmograafiat arvestades võõras žanr.

4. Robert Englund

Robert Englund proovis Han Solo rolli saada enne kui temast kujunes "Elm Streeti luupainaja" filmidega legendaarne õudusnäitleja. Toona leiti, et mees on Solo rolli jaoks liiga vana.

Huvitav on ka see, et toona oli Englund Mark Hamilli sõber ja just tema soovitas tal Luke Skywalkeri rolli proovida, mille ta ka sai.

Vaata lisaks:
Peaaegu: näitlejad, keda kaaluti "Star Warsi" filmiseeriasse.
9 näitlejat, kes oleks võinud kehastada sinu lemmiktegelasi.