Walt Disney Pictures tegi homme ilmuva täispika treileri puhul avalikuks esimese õrritaja homme ilmuvale treilerile. Klipp on lühike ning ei ütle filmi kohta just palju, aga vähemalt saame näha uut Stormtrooperi tüüpi.

"Star Wars: Rogue One" on üks mitmest plaanitavast lisaosast. Esimese sellelaadse filmi tegevustik leiab aset "Star Wars: Osa III - Sithi kättemaks" ja "Star Wars: Osa IV - Uus lootus" vahel. Tegemist on ajaga, mil grupp mässajaid alles varastavad Surmatähe plaane, et need siis hiljem vastupanuliikumise juhtidele üle anda ning teha neljanda osa lõpuks Impeeriumile esimene surmav löök.

Filmi režissöör on Gareth Edwards ("Koletised", "Godzilla") ning peaosades on Felicity Jones ("Imeline Ämblikmees 2"), Diego Luna ("Elüüsium"), Ben Mendelsohn ("Exodus: Jumalad ja kuningad"), Donnie Yen ("Ip Man"), Forest Whitaker ("Šotimaa viimane kuningas"), Mads Mikkelsen ("Hannibal"), Alan Tudyk ("Firefly") jpt.

"Star Wars: Rogue One" või alternatiivse pealkirjaga "Rogue One: A Star Wars Story" linastub esialgu USA kinodes 16. detsembril.