Esimese etendusena näeb Evening Standard teatriauhinnaga pärjatud Richard Beani versiooni klassikalisest Carlo Goldoni commedia dell’arte teosest "Kahe isanda teener", mis linastub 21. juunil. Tegevus toimub Veneetsia asemel sedapuhku Brightonis ning etendus kannab nüüd nime "Üks mees, kaks bossi". Peaosatäitjana astub lavale hinnatud koomik James Corden ("The Late Late Show"), kes pälvis rolli eest parima meespeaosa Tony.

19. juulil näeb Peter Morgani näidendis "Audients" 2013. aastal Laurence Olivier auhinnaga pärjatud Helen Mirrenit kuninganna Elizabeth II rollis. Stephen Daldry lavastatud etendus näitab briti kõigi aegade pikima valitsemisajaga monarhi salajasi privaatvestlusi riigi esimeste meeste ehk kõigi Elizabethi ajal võimul olnud peaministritega.

"Vaade sillalt" on viimase teatrihooaja üks enimkiidetud näidendeid maailmas. Viie Tonyga pärjatud ja laastavatest emotsioonidest tulvil Arthur Milleri tükk jõuab kinolinale 13. septembril, mille peaosades on Mark Strong, Phoebe Fox ja Nicola Walker ning lavastajaks belglane Ivo van Hove.

27. oktoobril ja 30. novembril astub taaskord Eesti teatripubliku ette hinnatud briti näitleja Benedict Cumberbatch. Kõigepealt koletise rollis Mary Shelley "Frankensteinis", mis tõi näitlejale nii Laurence Olivier kui ka London Evening Standard teatriauhinna ja seejärel nimitegelasena eelmise aasta menutükis "Hamlet", mille eest pälvis Cumberbatch WhatsOnStage auhinna parima näitlejatöö eest.

"Frankenstein"
National Theatre

Selleaastased kvaliteetsalvestused lõpetab tuntud lastekirjaniku Michael Morpugo romaanil põhinev "Sõjaratsu" 6. detsembril. Eriti võimsaks teevad etenduse laval olevad elusuurused Lõuna-Aafrika Handspring Puppet Company hobunukud. Rohkelt tunnustust saanud "Sõjaratsu" pärjati 2008. aastal Laurence Olivier auhinnaga parima lavakujunduse ja koreograafia eest ning 2011. aastal pälvis etendus kõikide kategooriate Tony.

National Theatre Live on ülekannetesari, mis alates 2009. aasta juunist on edastanud maailmale parimat, mida briti teatril pakkuda on. Selle aja jooksul on teatriülekanded jõudnud rohkem kui 1100 ekraanile ja 3,5 miljoni silmapaarini. Esindatud on olnud sellised teatrid nagu West End, Donmar Warehouse, Young Vic jpt.