“Padjaklubi” peategelased Miša, Laura, Kristina ja Maria olid niivõrd paljude fännidega kohtumise üle õnnelikud ning jagasid rohkem kui pooletuhandele fännile autogramme, kallistusi ja poseerisid selfide jaoks. Nendega koos tervitas fänne ka sarja uus liige, Amanda Hermiine Künnapas.

Paljud kohaletulnud üllatasid staare kaasavõetud lillede või kingitustega. Kingiti nii šokolaadi kui enda meisterdatud ehteid ja joonistusi.

Fännid uurisid staaridelt nende hobide ja lemmikmuusika kohta ning uuriti, kas sarja filmimine on päriselt ka nii lõbus, nagu see tundub. Eriti uudishimulikud oldi sarja uue salapärase liikme osas ning küsiti, kuidas ta “Padjaklubisse” sattus.

Pisemad fännid leidsid, et kõige toredam võib olla sarja filmida koos oma sõbrannadega ning suuremad imestasid, kuidas on võimalik midagi nii naljakat filmida ilma ise naerma hakkamata. Sarja vaadataksegi eelkõige selle humoorikuse pärast ning osatäitjate kohta on öelda vaid kiidusõnu.

“Padjaklubi” sarja uue hooaja esimene osa linastus enne teleriekraanile jõudmist Coca-Cola Plaza kinos, et anda suurimatele fännidele võimalus seda vaadata koos sarja staaridega. TV ekraanile jõuab hooaja esimene osa 6. septembri õhtul.

Fännipäeva fotogalerii: