IMDb järgi varasemalt ainult ühe täispika eksperimentaarse kunstifilmi teinud Weberg plaanib teose valmis saada 2020. aastaks ning pikkuseks peaks kokku tulema 720 tundi ehk 30 päeva.

Tulevane rekordifilm "Ambiencé" on samuti eksperimentaarne film, mida režissöör plaanib linastumise ajal näidata kõikidel kontinentidel ainult korra ning seejärel kõik koopiad hävitada, et seda ei saaks enam kunagi näidata.

"Ambiencé" ei kujuneks 720 tunni juures kõige pikemaks filmiks, sest see tiitel kuulub 857 tundi pikale eksperimentaarsele kunstiprojektile "Logistics". Weberg saab aga tõusta maailma pikimate filmide edetabelis teisele kohale, sest seda hoiab praegu Taani film "Modern Times Forever", mis kestab "kõigest" 240 tundi.

Veebileheküljele Odditycentral antud kommentaarides kinnitas Weberg, et tema eesmärk on iga nädal valmis monteerida ühe tunni pikkune osa filmist, mis tähendab, et tal on iga nädal vaja 7-8 tundi toorest materjali.

Weberg on filmi õrritavaid klippe välja lasknud juba 2014. aastast saadik: esimene kestis 7 minutit, teine 7 tundi ning 2018. aastal on plaanis välja lasta viimane treiler, mis kestab 72 tundi.

Siinkohal peab meeles pidama, et "Ambiencé" on eksperimentaarne kunstifilm, mida ei saa nimetada dokumentaalfilmiks ega mängufilmiks. Filmiajaloo pikima filmi tiitel kuulub siiski Peter Watkinsi 1987. aasta dokumentaalfilmile "Resan", mis kestab 873 minutit.