1. Rääkimine hõbe, vaikimine kuld

Tegelikult on vaikimine küllaltki ülehinnatud. Meie ümber toimub iga päev nii palju, et miks mitte sellest rääkida ja arutleda, mida oleme päeva jooksul kogenud ja mõelnud. Niisiis ei pea ka kinos täiesti vait olema, aga samas ei tasu ka liiga vali olla. Filmi ajal saab kaaslasele teha kommentaare näiteks selle üle, keda pead tegelikuks mõrvariks või kuhu lugu võiks edasi areneda. .

2. Kehakeel

Filmi ajal ei saa inimesed küll eriti omavahel rääkida, kuid nad saavad üksteisega suhelda kehakeele abil. Näiteks võid jälgida oma kaaslast ja saad hästi aru, kas tal on igav või tore. Kui ta hakkab tukkuma, siis järelikult on film igav. Kui kaaslane võtab sul aga käest kinni, paneb käe ümber või suudleb sind, siis ilmselgelt keskendub ta rohkem sulle kui filmile. Niisiis on kino hea koht, kus saab nii mõndagi oma kaaslase kohta teada, ilma et peaks üldse rääkima.

3. Maksmine

Kõikides suhetes mängib raha suurt rolli. See ei tähenda, et mees peaks ilmtingimata alati kõige eest maksma ja naistele meeldiksid ainult rikkad mehed. Pigem näitab see, kuidas mõlemad pooled maksmist mõistavad. Kui mees maksab, võib see olla ilus žest.

Kui naine aga peab seda iseenesest mõistetavaks, et mees igal pool maksab, siis võib see aga mehele märku anda, et järelikult eeldab naine seda ka tulevikus. Kui naine soovib aga enda eest ise maksta või arve pooleks teha, näitab see aga hoopis tema iseseisvust või mida muud. Võib-olla on hoopis nii, et sina maksad piletite eest ning tema ostab joogid ja popkornid.

4. Omavahelised naljad

Kinos käimine ja filmide vaatamine jätab teile mõlemale muljeid, millest kujuneb välja vähemalt üks omavaheline nali. Meenutagu see siis mingit kohta filmist või olgu selleks mingi naljakas seik, mis teil kinno minnes või kinos juhtus. Igal juhul jääb sellest tore mälestus.

5. Tekita mälestusi

Mida rohkem kinos käid ja erinevaid filme vaatad, seda rohkem tekib sul nende filmidega seoses mälestusi. Näiteks kui juhtud mõnda filmi uuesti vaatama, tuleb sulle meelde, kellega seda filmi vaatasid ja võib-olla mäletad sellest päevast isegi lõhnu, tundeid, maitseid ja meeleolusid. Äkki sulle tuleb meelde, et olid enne kohtingut natuke närvis ja kartsid, kas kõik läheb ikka hästi. Tavaliselt on need mälestused head. Need on seda väärt.

Allikas: thoughtcatalog.com

Vaata lisaks:
10 filmi, mis panevad sind kogu südamest nutma.
10 romantilist draamat, mis sobivad nii meestele kui naistele.