"Nunna" lühike õrritaja eemaldati küll ametlikust kanalist, kuid mujal on see endiselt üleval. Video pole õudne, vaid väga ehmatav ja ootamatu ning seda eriti siis, kui vaatad mõnda humoorikat videot või hoopis muusikavideot, mis ei puutu õuduse ja filmiga mitte kuidagi kokku. Veelgi kavalam on aga see, et õrritaja jätab telefoni vahendusel vaatajale mulje, et helimõõdik on katki, mis viib selleni, et inimene tõstab heli kõrgemaks ja siis tulebki see vali ehmatus.

YouTube vaatas üle nende reeglid, mis puudutavad šokeerivat sisu ning see õrritaja rikkus mitmeid nõudmisi sisu suhtes. Kui see oleks olnud lihtsalt eraldiseisev klipp, siis poleks asi nii hull olnud, aga kuna see oli juhuslike videote ees ja ehmatas inimesi väga ootamatult, siis võeti see ka kohe maha.

Ametlik sünopsis: Filmitegija James Wan, kassahittidest õudukate "Kurja kutsumine" ja "Kurja kutsumine 2" lavastaja, uurib oma uue filmiga "Nunn" veel ühte selle maailma tumedat nurka. Corin Hardy ("The Hallow", katki jäänud "The Crow") lavastatud uue hirmutekitaja produtsendid on Wan ise ja Peter Safran, kes produtseeris ka kõik "Kurja kutsumise" filmid.

Kui noor nunn Rumeenia kloostris endalt elu võtab, saadetakse Vatikani käsul asja uurima sünge minevikuga preester ja peatselt viimseid tõotusi andev noviits. Koos paljastavad nad ordu ebapüha saladuse. Riskides mitte ainult oma elude, vaid ka usu ja hingedega, astuvad nad vastu pahatahtlikule jõule, kes on võtnud sama deemonliku nunna kuju, kes hirmutas publikut juba „Kurja kutsumise“ teises osas, ning kloostrist saab lahinguväli elavate ja neetute vahel.

"Nunnas" teevad kaasa Oscarile kandideerinud Demian Bichir ("Parem elu") isa Burke’i rollis, Taissa Farmiga (telesari "Ameerika õudukas") õde Irene’i rollis, Jonas Bloquet ("Elle") kohaliku külaelaniku Frenchie rollis, Charlotte Hope (telesari "Troonide mäng") õde Victoria rollis, Ingrid Bisu ("Toni Erdmann") õde Oana rollis, ning Bonnie Aarons, kes kordab oma filmi "Kurja kutsumine 2" rolli filmi nimitegelasena.

"Nunn" linastub Eesti kinodes 7. septembril.