1. Al Pacino - Han Solo "Star Warsis".

Ikoonilise rolli sai endale hoopis Harrison Ford.

2013. aastal rääkis Pacino, et seda pakuti kõigepealt talle, aga ta ei saanud käsikirjast aru. Lisaks paljastas Pacino, et loobus ka filmidest "Apocalypse Now" ja "Pretty Woman".

2. Leonardo DiCaprio - Dirk Diggler filmis "Boogie Nights".

Tegelikult läks roll aga hoopis Mark Wahlbergile.

Kui režissöör Paul Thomas Anderson nägi DiCapriot 1995. aasta draamas "The Basketball Diaries", soovis ta, et DiCaprio mängiks tema karjääri teises filmis "Boogie Nights". DiCaprio loobus, et mängida hoopis "Titanicus", kuid soovitas rolli jaoks oma sõpra Mark Wahlbergi.

2008. aastal ütles DiCaprio väljaandele GQ, et kahetses rollist loobumisest. DiCaprio sõnul on "Boogie Nights" film, millesse ta armus ja ta oleks soovinud seal ise olla. Kui uuriti, kas DiCaprio teeks teise otsuse, kui saaks minna ajas tagasi, siis ütles mees, et pole selles kindel. Samas nentis ta, et see oleks kindlasti olnud teistmoodi karjääritee.

DiCaprio ütles ka seda, et talle pakuti filmis "Ameerika psühho" Patrick Batemani rolli. Mehele pakuti selle eest 20 miljonit dollarit. Filmi režissöör oli Mary Harron, kuid ta vahetati ajutiselt Oliver Stone'i vastu välja. DiCaprio ja Stone'i vaated ei läinud aga loomingulistel teemadel kokku, mistõttu otsustas DiCaprio filmi "The Beach" kasuks. Harron sai "Ameerika psühho" siiski tehtud, aga peaosa sai Christian Bale.

3. Marilyn Monroe - Holly Golightly filmis "Breakfast at Tiffany's".

Filmiroll läks armastatud Audrey Hepburnile.

"Breakfast at Tiffany's" noveli autor Truman Capote soovis, et Marilyn Monroe mängiks Hollyt, kuid Monroe loobus rollist, sest arvas, et Holly mängimine mõjub ta imagole halvasti.

4. Matthew McConaughey - Jack Dawson filmis "Titanic".

Tegelikult sai rolli endale Leonardo DiCaprio.

Saates "The Late Show with Stephen Colbert" intervjueeris Colbert Kate Winsleti, kes paljastas, et kui ta käis proovides, siis nägi ta sealt ka Matthew McConaughey'd.

5. Tom Selleck - Indiana Jones.

Rolli sai endale hoopis Harrison Ford.

Kui režissöör Steven Spielberg nägi, kuidas Ford mängis "Star Warsis", soovis ta, et mees mängiks tema uues filmis ka Indiana Jonesi. Küll aga ei soovinud produtsent George Lucas näha Harrison Fordi jälle oma uues projektis. Niisiis valiti Indiana Jonesi mängima hoopis Tom Selleck. Viimane pidi aga filmirollist loobuma, sest ta oli hõivatud "Magnum, P.I." projektiga. Nii et lõpuks võeti ikkagi Ford.