Marlon Brando ja Al Pacino - "Ristiisa"

Francis Ford Coppola "Ristiisa" ("The Godfather") kuulub filmiklassikasse, kuid Coppola filmidele omaselt polnud ka selle filmimine meelakkumine, kuigi mitte nii keeruline kui "Tänapäeva apokalüpsise" ("Apocalypse Now") košmaarne võtteperiood.

Harlan Lebo raamatu "The Godfather Legacy: The Untold Story of the Making of a Classic" andmetel tegi Michael Corleonet kehastanud Al Pacino endale liiga, kui hüppas triki ajal autole. Ta väänas jala välja, mistõttu pidi võtetel ringi liikumiseks kasutama ratastooli, karke ja keppi. Tema kõige olulisemad stseenid oli seetõttu vaja ümber tõsta, et Pacino saaks vigastusest taastuda. Sama trikk, kus ta viga sai, jäi isegi kaadrist välja, mistõttu ei saanudki seda filmis kasutada.

Pacino polnud ainuke, kelle tõttu läksid "Ristiisa" võtted väga kalliks maksma. Nimelt pidi legendaarne näitleja Marlon Brando jõudma esimesel võttepäeval New Yorgi Silma - ja kõrvakliinikusse, aga ta jäi Los Angelesest väljunud lennust maha. See tekitas filmi produtsentidele palju peavalu, sest terve võttepäev läks raisku. Brando jõudis järgmisel päeval kohale, aga kahju oli juba tehtud, sest kogu asi läks maksma 40 000 dollarit.