Kui oled TVPlay Premium kasutaja

1. "Mees rongis" ("The Commuter")

Märulist tulvil põnevikus kehastab Liam Neeson kindlustusmaaklerit Michaelit, kelle igapäevane kojusõit muutub väga ruttu tavapärasest ootamatuks. Michaeliga võtab ühendust salapärane võõras, kes sunnib teda enne rongi viimast peatust varjatud reisija isikut paljastama. Mõistatuse lahendamiseks on vaid loetud aeg ning ta taipab, et eluohtlik plaan on lahti rullumas ja ta on tahtmatult kuritegelikku vandenõusse kaasatud. Kaalul on nii tema kui ka teiste reisijate elud. Pingeline ja nutikas märulipõnevik on Liam Neesoni ja Jaume Collet-Serra järjekordne koostöö pärast filmi "Otselend".


2. "Laura täheke ja unenäokoletis" ("Lauras Stern und die Traummonster")

Laura ja tema täheke asuvad unenäokoletiste küüsist päästma tema väikevenna Tommy koerakest.


3. "Lõuad" ("Jaws")

Idüllilise Amity saarekese elanikud tavatsesid elada muretut ja rahulikku elu, meelitades igal suvel oma randadele rohkesti suvitajaid. Kui aga vesi uhub randa noore neiu hai poolt räsitud surnukeha, ei kiirusta kohalikud linnaisad supelrandasid sulgema, sest nii jäädakse ju ilma turistide rahakotisisust. Üha uute ohvrite lisandudes otsustab kohalik politseipealik Martin Brody hai elupäevad lõpetada ning mehele ulatavad oma abistava käe merebioloog Matt Hooper ja kogenud merekaru Quint. Steven Spielbergi linalugu purustas omal ajal kassarekordeid ja võitis kolm Oscarit


4. "Wilson"

Wilson on üksildane, neurootiline ja lõbusalt aus keskealine misantroop, kes sõbruneb taas oma võõraks jäänud naisega ja saab võimaluse õnne nautida, kui selgub, et tal on teismeline tütar, kellest ta midagi ei teadnud. Endale omasel ennekuulmatul ja kergelt pöörasel viisil üritab ta tütrega sidet leida.