Taani näitleja Dar Salim on Eesti vaatajale tuttav eelkõige telesarjadest "Sild", "Dicte" ja "Troonide mäng", aga ka Ridley Scotti lavastatud suurfilmist “Exodus: jumalad ja kuningad”. PÖFFi publik teab teda filmide “Kaaperdamine” (2012) ja “Sõda” (2015) järgi, mille Taani esitas mitteingliskeelse filmi Oscarile. Lisaks on meie kinodes näidatud filmi “Kättemaksu hind”.

Rootsi näitlejanna Lisa Carlehed on muuhulgas mänginud Taani Netflixi ulmeseriaalis “Vihm” (The Rain, 2018) ja filmi “Kuni me kukume” režissööri Samanou Acheche Sahlstrømi esimeses mängufilmis “Sinu kätes”, mis võitis 2015. aastal Göteborgi filmifestivalil peaauhinna ja kuulus ka PÖFFi programmi.

Peale nende on Tallinnas ja esitlevad oma filmi "Kuni me kukume" režissöör Samanou Acheche Sahlstrøm ja produtsent Sara Namer, kes on muuhulgas tootnud nii Sahlstrømi esimese filmi “Sinu kätes” kui ka HÕFFil näidatud õudusfilmi “Sorgenfri” (2015).

"Kuni me kukume" räägib abielupaarist, kes naaseb kuurortlinna, kus nad on aastaid tagasi kaotanud oma poja.

Filmi saab näha täna õhtul kell 20.45 Coca-Cola Plazas, homme kell 21.15 Tartu Elektriteatris ja pühapäeval kell 17.15 taas Coca-Cola Plazas.