Kui oled TVPlay Premiumi kasutaja

1. "Veri, higi ja pisarad" ("Pain And Gain")

Film põhineb pea uskumatul tõestisündinud lool 1990. aastate Miami personaaltreeneritest, kes pidevast rahanappusest ajendatuna otsustavad röövida rikka ärimehe, et temalt raha sisse nõuda. Märulimeistri Michael Bay krimikomöödia peaosades mängivad tuntud möllumehed Mark Wahlberg, Dwayne Johnson ja Anthony Mackie.

2. "Mesilane Maia" ("Maya the bee: Movie")

Mesine muinasjutt kutsub nii väikseid kui ka suuremaid vaatajaid suvisele aasale, kus saab imetleda selle värvikaid elanikke. Armsad tegeleased animatsioonist „Mesilane Maia“ („Maya the bee movie“) õpetavad lastele julgust ja sõpruse tähtsust ning kutsuvad kaasa elama ühe armsa mesimummi ja tema sõprade põnevatele seiklustele.

Juba sünnist saati erineb Maia oma eakaaslastest. Peale selle, et ta kuidagi ei suuda paigal püsida, on ta alati esimene, kes soovib kogeda uusi elamusi. Sõbralik Maia leiab endale alati uusi sõpru, kuna tema iseloom köidab kõiki. Ainuke asi, mis talle raskusi valmistab, on reeglite järgimine. Selle asemel, et sõna kuulata ja pimesi reegleid järgida, uurib Maia elu ja esitab palju küsimusi. See aga ei sobi kokku Mesilasema kavala nõuniku – Summiina plaanidega. Nimelt varastab Summiina Mesilasema toitepiima ja süüdistab selles üle aasa elavaid herilasi. Ilma toitepiimata Mesilasema aga sureks ning Summiina saaks taru juhtimise üle võtta.

Nende keeruliste sündmuste keskele satuvad Maia, tema ustav sõber Willi ning nende uued sõbrad rohutirts Flip ja pisike herilane Sting. Pisikestel putukatel ootab ees raske ülesanne, kuna nad peavad ära hoidma sõja oma tarude vahel, päästma Mesilasema ja mis kõige tähtsam – hoidma sõprust ja usaldama üksteist.

3. "Palgamõrvarid Brügges" ("In Bruges")

Kaks palgamõrvarit Ray (Colin Farrell) ja Ken (Brendan Gleeson) peavad bossi Harry (Ralph Fiennes) nõudmisel pärast ühte ebaõnnestunud tööotsa Belgia linnas Brügges redutama. Esimene ei jõua ära oodata, millal koju tagasi saab. Teine naudib samal ajal vanalinna vaatamisväärsusi ja üldse kogu linna maagiat.

4. "Uued jõulupuud" ("Ёлки новые")

"Uued jõulupuud” on jätk menukale aastavahetuskomöödiate sarjale, kus ka seekord saab nalja rohkem kui rubla eest! Filmis rullub lahti viis väga erinevat, kuid siiski oma olemuselt väga sarnast lugu. Esimene lugu räägib kahe vana tuttava Borja ja Ženja sõprusest, teises aga rasedast lumehelbekesest, kes püüab leida vastuseid oma küsimustele. Kolmandas loos näeme armunud Galinat, kes tahab iga hinna eest vana-aasta õhtu oma kallimaga veeta. Neljandas loos pannakse proovile noor hipster, kes suundub oma tulevase võõrasisaga metsa kuuse järele. Viiendas loos sõidab väike Habarovski poiss Moskvasse, et leida endale uus ema. Filmi keskmes on igavikuliselt väärtused – sõprus, armastus ja truudus.

5. "Kuutõusu kuningriik" ("Moonrise Kingdom")

Kaks noort armunut Sam (Jared Gilman) ja Suzy (Kara Hayward) põgenevad skaudilaagrist ning šerifi (Bruce Willis) eestvedamisel hakatakse lapsi otsima. Omaalgatuslikult hakkab juhtunut uurima ka skautide juht. Suurepäraseid arvustusi pälvinud komöödiast kiirgab Wes Andersoni teostele omast soojust ja veidrusi.