May süüdistab filmikriitikuid nimelt selles, et nood kandsid "Bohemian Rhapsody" ennatlikult maha juba enne filmi nägemist ning otsustasid kollektiivselt sellele seisukohale truuks jääda. "Viga, mis filmikriitikud tegid, oli see, et vaadati filmi asemel treilerit ja tehti ennatlikke järeldusi. Ja kui oled kord juba midagi väitnud, siis on ju keeruline öeldud sõnu tagasi võtta," arutleb May.

Nii leiabki kuulus muusik, et küllap oleks rohkem filmikriitikuid olnud nõus tunnistama, et "Bohemian Rhapsody" on siiski väga hea film, kui oldaks valmis oma sõnu sööma ning tervet linateost objektiivselt hindama. Selleks olevat May sõnul filmikriitikud aga liialt uhked ja ennasttäis.

Kriitikute kaitseks olgu siiski öeldud, et "Bohemian Rhapsody" esialgsed treilerid maalisid tõepoolest linateosest moonutatud pildi, näidates üksnes üht tegevusliini, mis keskendus Freddie Mercury suhtele Mary Austiniga, seades kahtluse alla selle, kas tema homoseksuaalsus saab filmis ikka piisavalt olulise rolli. Paljud kartsid ka, et filmil puudub sügavus ning keskendutakse rohkem bändile tervikuna kui Mercury isikule. Õnneks nii siiski pole.