Ameerika Ühendriikide meelelahutusettevõte kulutas 2017. aastal sisu peale 8,9 miljardit ja ekspertide sõnul võib see summa järgmisel aastal olla juba 17,8 miljardit, vahendab Variety. “Mida rohkem sa investeerid, seda rohkem leiavad inimesed sisu, mida nad armastavad, ja seda väärtuslikum teenus on,” seletas Netflixi tegevdirektor Reed Hastings värskes intervjuus. Lihtsalt öelduna kulutab Netflix konkurentsi kasvades raha, et teenida raha.

Teiste seas plaanib ka Disney välja tulla oma voogedastusteenusega ja mõned analüütikud muretsevad, et Netflix võib seetõttu kaotada ligipääsu nende toodangule. Uuringufirma MoffettNathanson ekspert Michael Nathanson aga põhjust muretsemiseks ei näe. Disney ja 20th Century Fox on küll erandid, kuid ülejäänud meediatööstus müüb ilmselt suurima heameelega Netflixile soovitud sisu — pakkumine peab olema vaid piisavalt kõrge.

2019. aastal jõuavad Netflixi muu hulgas koomiksitel põhinev sari “The Umbrella Academy”, J.C. Chandori triller “Triple Frontier” (peaosades Ben Affleck ja Oscar Isaac), Martin Scorsese krimidraama “The Irishman”; Michael Bay põnevik “6 Underground” ja Ryan Murphy musikaalne komöödiasari “The Politician" (peaosas Ben Platt). Uute hooaegadega naasevad ka “The Crown,” “13 Reasons Why,” “La Casa de Papel,” “Elite” ja “Stranger Things”.