Hirmumaraton algab reedel kell 20.00 filmiga “Annabelle: loomine”, kus nukumeister ja tema naine pakuvad mõned aastad pärast oma pisitütre traagilist surma peavarju nunnale ja lastele, kelle lastekodu suleti. Peagi saavad neist nukumeistri loodud Annabelle’i sihtmärgid. 2017. aastal valminud linateos on teeninud filmiportaalis IMDB hinde 6,5 10st.

Laupäeval kell 20.00 jätkub maraton tõsielulise õudukaga “Kurja kutsumine 2”, mis jutustab loo paranormaalsete juhtumite uurijatest Ed ja Lorraine Warrenist, kes lähevad appi üksildases farmis elavale ja mustade jõudude küüsis vaevlevale perele. Võimas deemon, kellega Warrenitel tuleb rinda pista, osutub nende kõigi aegade koletumaks juhtumiks. Lavastas James Wan (“Saag,” “Astraal”). Film põhineb abielupaarist demonoloogide Ed ja Lorraine Warreni toimikutel. Peaosas abielupaar Warrenitena Oscari-nominent Vera Farmiga (“Õhus,” “Orb”) ja Patrick Wilson (“Astraal”, Valvurid ). Ron Livingston (HBO sari “Relvavennad”) ja Lili Taylor (“Populaarsed vaenlased”) vaevatud perekond Perronina. 2016. aasta õudukas hoiab filmiportaalis IMDB hinnet 7,4 10st.

Kell 22:35 võtab järje üle humoorikam “Öö varjud”, mis on režissöör Tim Burtoni filmiversioon samanimelisest kultussarjast. Selles groteskses komöödias võib näha tõelist staaride paraadi, mille eesotsas on Johnny Depp, Michelle Pfeiffer ja Helena Bonham Carter.

Joshua ja Naomi Collins asuvad koos poja Barnabasiga 1752. aastal Liverpoolist laevaga teele, et alustada uut elu Ameerikas. Kuid isegi ookeanipikkune vahemaa ei suuda neid päästa needusest, mis jälitab nende perekonda. Kaks aastakümmet hiljem on Barnabasil (Johnny Depp) maailm oma käpa all, või on seda vähemalt Collinsporti linn. Ta on Collinwoodi mõisavalitseja, kel on raha, võimu ja oskus võluda naisi… Kuni ta teeb saatusliku vea ning murrab Angelique Bouchard’i (Eva Green) südame. Tegemist on nõiaga selle sõna igas mõttes, kes paneb Barnabasile needuse, mis on hullem kui surm – muutes ta vampiiriks ning mattes seejärel elusalt maha. Kaks sajandit hiljem vabaneb Barnabas juhuslikult oma haua kütkeist ning leiab end täiesti muutunud maailmast aastal 1972. Ta naaseb Collinwoodi mõisa, mis on kaotanud oma hiilguse. Hädised Collinsi suguvõsa järeltulijad on kuidagi ots-otsaga toime tulemas, igaühel oma sünge saladus. Selle 2012. aasta filmi IMDB hinne on 6,2.

Filmimaratoni lõpetab pühapäeval kell 20.00 Andy Muschietti („Mamma”) lavastatud õuduspõnevik “See”, mis on kõigi aegade enimteeninud õudusfilm maailmas piletituluga ligi 700 miljonit dollarit. “See” põhineb ülimenukal samanimelisel Stephen Kingi romaanil, mis on juba aastakümneid lugejais õudu tekitanud. Seitse noort Maine’s Derrys elavat heidikut kutsuvad end Luuserite klubiks. Igaüks neist on kohalike kiusajate sihtmärgiks saanud omal põhjusel… ja nad kõik on näinud oma suurimaid hirme ellu ärkamas kujumoondajana, kelle nimeks on See. Derry on olnud selle olendi jahimaaks linna rajamisest peale. Ta ilmub iga 27 aasta tagant maa-alusest kanalisatsioonist päevavalgele, et toituda linna laste hirmudest. Luuserite klubi koondab jõud, et ületada omaendi hirmud ja peatada tapatalgud, mis algasid vihmasel päeval, kui väike poiss paberlaevukest otsides kanalisatsiooniauku… ja otse kloun Pennywise’i käte vahele kukub. Sellele 2017. aasta õudukale on IMDB portaali kasutajad andnud hindeks 7,4.

Õudukamaratonile saab juba sel nädalavahetusel kaasa elada filmikanalil TV1000 Premium, mida näeb teleteenusepakkuja TVPlay Home vahendusel või suuremate kaablioperaatorite TVPlay filmikanalite teemapakettides.