Kui oled Elisa kasutaja

1. "Pisipäkk"

Südamlik ja lõbus koguperefilm Pisipäkk ootab suuri ja väikeseid vaatajaid Elisa Elamuse videolaenutuses! Seiklusfilm “Pisipäkk” rõõmustab igas vanuses vaatajaid, pöörab lumeinimese legendi pea peale, kui nutikas noor lumeinimene leiab millegi, mille olemasolusse ta ei uskunud - nimelt inimese. Uudis „pisipäka“ leidmisest paneb lihtsa eluviisiga lumeinimesed aga muretsema, mida nende lumisest kodukülast väljaspool veel leiduda võib. Algab hoogne lugu sõprusest, julgusest ja avastamisrõõmust.

"Röövitud printsess"

Maiuspala väikestele filmihuvilistele Elisa videolaenutuses! Ükskord ennemuiste elas kusagil maailma serval vägev võlur, kes röövis iga saja aasta järel ühe armunud printsessi, et enda võluväge turgutada. Tütarlapse armastusest jõudu ammutades muutis võlur aga neiud kivikujuks. Kui vangi langeb imekaunis Mila, läheb teda otsima temasse armunud rändartist Ruslan, kelle unistus on saada rüütliks. Teel kohtab noor sangar erinevaid muinasjutulisi tegelasi – tarka kassi, kivist koletist ja kõnelevat pead, kes valvab võlumõõka.

"7 võõrast El Royale'is"

Kui pere nooremad filmihuvilised on oma kodukinoelamused kätte saanud ja magama pandud, on aeg ette võtta üks korralik põnevik! Elisa videolaenutusest pakume selleks puhuks välja värske hiti "7 võõrast El Royale'is", kus seitse kontvõõrast kohtuvad päevinäinud ja tumeda möödanikuga "El Royale’i" hotellis. Võõraid seob vaid see, et neist igaühel on riidekapis rohkesti luukeresid ja samuti valgustkartvaid saladusi, mida maha matta. Ühe saatusliku öö jooksul avaneb kõigil seitsmel võimalus oma pattudele lunastust saada. Seda veel enne, kui nimetatud majutusasutuses täielik põrgu valla pääseb...

"Litsid"

Mart Sanderi populaarse romaanitsükli ainetel valminud ajaloolise draamasarja "Litsid" esimene hooaeg on täies pikkuses ja reklaamivabalt saadaval Elisa Elamuse seriaalimaailma voogedastuskeskkonnas Seriaali valik! Proua Kuke peetavast kõrgema klassi meesteklubist käib läbi kogu toonane poliitiline eliit. On aeg, mil mõne daami põlglik pilk võib pühkida maailmakaardilt terve riigi, ent mängukaartide õige seadmine võib päästa elusid. Mitte keegi ei pääse vaenlasele nii lähedale kui härrasteklubi neiud.