Kui oled Elisa kasutaja

1. "Venom"

Nüüd Elisa Elamuse videolaenutuses! Tähelepanu keskmesse astub Marveli vägevamaid ja keerukamaid tegelaskujusid, kui Eddie Brockist (Tom Hardy) saab peremeesloom tulnukast sümbioodile Venom. Ajakirjanik Eddie on juba aastaid üritanud kukutada kurikuulsat Life Foundationi teadlast Carlton Drake’i (Riz Ahmed). Kinnisidee hävitas tema karjääri ja suhte sõbratari Anne’iga (Michelle Williams). Kui Drake’i eksperiment tulnukas Venom Eddie kehasse satub, saab ta endale ootamatult uskumatud supervõimed ja võimaluse teha, mida hing ihaldab. Õel, sünge, ennustamatu ja raevust kannustatud Venom sunnib Eddie pingutama, et hoida vaka all ohtlikke võimeid, mida samas ka võimu andvaks ja joovastavaks peab. Kuna Eddie ja Venom vajavad teineteist, et soovitut saada, põimuvad nad omavahel üha enam. Kus lõpuks üldse Eddie lõppeb ja Venom algab?


2. "Pisipäkk"

Südamlik ja lõbus koguperefilm Pisipäkk ootab suuri ja väikeseid vaatajaid Elisa Elamuse videolaenutuses! Seiklusfilm “Pisipäkk” rõõmustab igas vanuses vaatajaid, pöörab lumeinimese legendi pea peale, kui nutikas noor lumeinimene leiab millegi, mille olemasolusse ta ei uskunud - nimelt inimese. Uudis „pisipäka“ leidmisest paneb lihtsa eluviisiga lumeinimesed aga muretsema, mida nende lumisest kodukülast väljaspool veel leiduda võib. Algab hoogne lugu sõprusest, julgusest ja avastamisrõõmust.

3. "Kutsuge McCall 2"

Denzel Washington naaseb ühe oma märgilise rolli juurde, mängides oma karjääri esimeses järjefilmis. Robert McCall on kartmatu õigluse eest võitleja, ekspluateeritute ja rõhutute kaitsja. Aga kui kaugele on ta valmis minema siis, kui jutt käib talle kallist inimesest? Vaadake ise, ikka Elisa videolaenutusest!

4. "Ohtlik lend"

Kultussarja "Ohtlik lend" kõik 23 osa on kasvõi üksteise järel vaadatavad Elisa Elamuse voogedstusteenuses Seriaali valik! Esimese hooaja avaloos saadetakse peategelane Tallinna kriminaalpolitsei uurija Andres Västrik ebaõnnestunud politseioperatsiooni tulemusena Pärnusse "sundpuhkusele". Koos kohaliku uurija Rita Leidpaluga jätkab kalafanaatik Västrik suvepealinnas oma uurijatööd.