1. “Karge meele igavene sära” (2004)

Joel Barish kuuleb, et ta kunagine tüdruksõber Clementine lasi doktor Mierzwiakil nende ühised mälestused ajust kustutada. Et mitte naisele alla jääda, otsustab Joel sama protseduuri kasuks. Kui doktori abilised Stan ja Patrick ühel õhtupoolikul Joeli korteris operatsiooni ette võtavad, üritab Joel oma mälestused Clementine’ist siiski tallel hoida...

2. “Ainult aja küsimus” (2013)

21-aastaselt kuuleb Tim oma isalt uskumatu suguvõsa saladuse: kõik nende suguvõsa mehed suudavad oma minevikku taas läbi elada. Ta võib minna ajas tagasi mis tahes hetke oma elus, et katsetada erinevaid valikuid, kuni kõik ideaalselt paika langeb. Ta otsustab kasutada oma erilist värsket annet, et võita kena Mary süda, kuid avastab siis, et tõelise armastuse tee suunamine võib olla hämmastavalt raske - isegi siis, kui teil on võimalik seda korduvalt proovida.

3. “Armastus on see...” (2003)

"Armastus on see..." on tipptasemel romantiline komöödia, millega teeb lavastajadebüüdi kogenud stsenarist Richard Curtis ("Neli pulma ja üks matus", "Notting Hill", "Bridget Jonesi päevik", "Bean" jm). Armastus on kõikjal, purustades südameid, tuues endaga kaasa naeru ja pisaraid (pluss kohutavalt piinlikke situatsioone) ning julgustades meid riskima ka siis, kui väljavaated edule on nullilähedased. Armastuse küüsist ei pääse ka poissmehest peaminister (Hugh Grant), eraklik kirjanik (Colin Firth), staazhikas abielupaar (Emma Thompson ja Alan Rickman), oma pulmi ootav pruut (Keira Knightley) ega keegi teine selles loos, kus erinevad inimsaatused põimuvad ja põrkuvad just tänu armastusele.

4. “Rumal pöörane armastus” (2011)

Cal ja Emily elavad koos ideaalset elu, nagu Ameerika unelm ette näeb, kuni Emily ühel päeval lahutust nõuab. Nüüd peab Cal vallalise eluga toime tulema. Teda aitab selles elupõlisest poissmehest sõber Jacob Palmer (Ryan Gosling).

5. “Reisisiht pulm” (2018)

Film “Reisisiht - pulm!” toob taas kokku Hollywoodi jumaldatud staarid Keanu Reevesi ja Winona Ryderi sotsiaalselt kohmetute Franki ja Lindsay rollis. Teel pulma kohtudes avastavad nad palju ühist: mõlemad vihkavad pruuti, peigmeest, pulma, iseend ja eeskätt teineteist. Olles nädalavahetuse üritustel sunnitud pidevalt kokku puutuma ning kuna nende rõõmutu olek teisi külalisi eemale peletab, mõistavad Frank ja Lindsay, et kui kellegagi piisavalt kaua suulist lahingut pidada, võib kõike juhtuda. Kui kirg tülitsemisest võitu saab, tuleb otsustada, kas peale jääb südamehääl või terve mõistus.

6. “Vana-aastaõhtu” (2011)

Selle filmi tegevus leiab aset vana-aastaõhtul New Yorgis, kus jälgitakse mitmeid inimesi ja selle erilise päeva mõju neile. Kim on üksikema, kes mõtleb endiselt, et ta tütar Hailey on väike laps, kes tahab poisiga välja minna, et toda südaöösel suudelda. Claire, kes vastutab linna iga-aastase traditsiooni eest, milleks on suure kera langemine Times Square'il, peab tehnilise tõrke korral kutsuma appi elektriku, kes on paraku vallandatud. Kokk Laura, kes valmistab toitu ühe plaadifirma uusaastapeoks, põrkab kokku oma endise kallima Jenseniga, kes samal peol esineb. Kui mees nende suhte ebameeldiva lõpu pärast vabandada üritab, ei võta naine vabandusi vastu.