Kui oled Elisa kasutaja

1. "Kuulid" ("Bullets")

Elisa Seriaalimaailma kevadhooaja avapauk, terve hooaeg kohe vaadatav! Järgnevate nädalate jooksul jõuab Seriaalimaailma voogedastusteenusesse Seriaali valik mitmeid oodatud kodumaiseid sarjasid, aga ka Elisa eksklusiivsisu. Esimeseks eksklusiivsarjaks, mis on kättesaadav vaid Elisa klientidele, on hittsari Bullets, peaosas "Troonide mängu" täht Sibel Kekilli. Peale ebaõnnestunud narkooperatsiooni sulandub salajastele ülesannetele spetsialiseerunud kriminaaluurija Mari Saari turvapaika taotleva terroristi lähikonda. Missioon viib Saari üha sügavamale valede võrgustikku, kus kõik on teisiti kui esmalt tundub. Uurimise edenedes seab Saari ennast üha rohkem ohtu, samal ajal kui põhjanaabrite pealinn Helsingi on suuremas ohus kui eales varem!

2. "Bohemian Rhapsody"

2018. aasta üks suurimaid kassahitte kogu maailmas - film, mis alles oli kinos - on juba täna Elisa videolaenutuses!

Bohemian Rhapsody toob meieni jutustuse, kuidas Queen meteoriidina muusikamaailma tippu tõusis, põhjuseks nende ikoonilised laulud ja revolutsiooniline kõla. Selle kõik ähvardab hävitada Freddie Mercury kontrollimatu elustiil, kuid pealtnäha ületamatud raskused suudetakse ületada ning tulemuseks on ansambli triumfaalne taasühinemine maailma kõigi aegade suurimal heategevuskontserdil Live Aid, kus ravimatu haigusega silmitsi seisev Mercury veab bändi rokkmuusika ajaloo ühe legendaarseima etteasteni, tsementeerides selle käigus ansambli pärandi. Queen ja iseäranis Mercury inspireerivad kuni tänase päevani miljoneid autsaidereid, unistajaid ja muusikasõpru üle kogu maailma.

3. "Täht on sündinud"

Elisa videolaenutuse sõbranädala soovituste nimekirja kuulub loomulikult ka teine möödunud aasta suurhitt. Traagilise armastusloo uusversioonis mängib Bradley Cooper kogenud muusikut Jackson Mayne’i, kes avastab majanduslikes raskustes rabeleva artisti Ally (Lady Gaga) ja armub temasse. Jackson tirib Ally, kes on juba loobumas oma unistusest kord lauljaks saada, rambivalgusesse. Ja ehkki Ally karjäär läheb tõusuteed, on nende omavaheline suhe määratud nurjumisele, kuna Jackson peab halastamatut võitlust oma sisemiste deemonitega. Film on nomineeritud kaheksale Oscarile, mille seas ka parima filmi kuldmehike. Lisaks teenisid parima näitleja nominatsiooni Bradley Cooperi ja Lady Gaga peaosad ning parima laulu kuldmehikest ennustatakse filmis kõlanud laulule "Shallow“.

4. "Hommikueine Tiffany juures"

Sõbranädala lõpetuseks soovitame kindlasti ära vaadata ka ühe tõelise pärli kaugest minevikust! Legendaarne, Truman Capote`i samanimelisel lühiromaanil põhinev film, jutustab loo seltsidaam Holly Golightlyst, kes elab vaid rikaste härraste kingitustest ja otsib endale rikast vanameest, kellega abielluda. Ühel päeval kolib Holly korterelamusse Paul, majandusraskustes kirjanik, keda samuti peab ülal rikas armuke. Paul armub peagi Hollysse ja see seab kahe inimese suhted ohtu. Peaosades Audrey Hepburn ja George Peppard.