Kui oled Elisa kasutaja

1. "Bullets" ("Kuulid")

Elisa Seriaalimaailma kevadhooaja avapauk, terve hooaeg kohe vaadatav! Esimeseks eksklusiivsarjaks, mis on kättesaadav vaid Elisa klientidele, on hittsari Bullets, peaosas "Troonide mängu" täht Sibel Kekilli. Peale ebaõnnestunud narkooperatsiooni sulandub salajastele ülesannetele spetsialiseerunud kriminaaluurija Mari Saari turvapaika taotleva terroristi lähikonda. Missioon viib Saari üha sügavamale valede võrgustikku, kus kõik on teisiti kui esmalt tundub. Uurimise edenedes seab Saari ennast üha rohkem ohtu, samal ajal kui põhjanaabrite pealinn Helsingi on suuremas ohus kui eales varem!

2. "Mõrv Idaekspressis"

Luksuslikust rongisõidust läbi talvise Euroopa saab ühel ööl verdtarretav mõrvamüsteerium Elisa Elamuse videolaenutuses! See on lugu kolmeteistkümnest võõrast, kes on rongiga lumevangis, sealsamas toime pandud külmaverelisest mõrvast ning maailma parimast detektiivist nimega Hercule Poirot. Viimane peab ajaga võidu joostes lahendama selle juhtumi olukorras, kui kõik tema ümber on kahtlusalused.

3. "Mees rongis"

Märulist tulvil põnevikus kehastab Liam Neeson kindlustusmaaklerit Michaelit, kelle igapäevane kojusõit muutub väga ruttu tavapärasest ootamatuks. Michaeliga võtab ühendust salapärane võõras, kes sunnib teda enne rongi viimast peatust varjatud reisija isikut paljastama. Mõistatuse lahendamiseks on vaid loetud aeg ning ta taipab, et eluohtlik plaan on lahti rullumas ja ta on tahtmatult kuritegelikku vandenõusse kaasatud. Kaalul on nii tema kui ka teiste reisijate elud. Pingeline ja nutikas märulipõnevik on Liam Neesoni ja Jaume Collet-Serra järjekordne koostöö pärast filmi "Otselend.”

4. "Täht on sündinud"

Elisa videolaenutuse viimaste nädalate suurimaid hitte! Traagilise armastusloo uusversioonis mängib Bradley Cooper kogenud muusikut Jackson Mayne’i, kes avastab majanduslikes raskustes rabeleva artisti Ally (Lady Gaga) ja armub temasse. Jackson tirib Ally, kes on juba loobumas oma unistusest kord lauljaks saada, rambivalgusesse. Ja ehkki Ally karjäär läheb tõusuteed, on nende omavaheline suhe määratud nurjumisele, kuna Jackson peab halastamatut võitlust oma sisemiste deemonitega.