Kui oled Elisa kasutaja


1. "Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd" - uus Elisa videolaenutuses!

Vägev must võlur Gellert Grindelwaldi on viinud oma ähvarduse täide ja põgenenud vanglast, et asuda koguma endale järgijaid, kes ei aimagi ta tegelikku plaani. Tema soov on viia läbi puhtavereliste võlurite ülestõus ning asuda kõigi lihtsurelike üle valitsema. Selleks, et Grindelwaldi takistada, palub Albus Dumbledore abi oma endiselt õpilaselt Newt Scamanderilt. Too annabki nõusoleku, aimamata, millised ohud ees varitsemas on.


2. "Veealune seiklus" - Elisa videolaenutuses

On 2100. aasta. Inimkond on hüljanud planeedi Maa ja kõikjal laiutab vaid lõputu ookean. Sügaval merepõhjas elavad kolm eriskummalist ja lahutamatut sõpra - seiklushimuline ja oma liigi viimane kaheksajalg Deep, krevett Alice ja merikurat Evo. Kui ootamatu õnnetus hävitab sõprade kodu, võtavad nad ette ohtliku ja seiklusrikka teekonna, et leida omale uus kodupaik. Oma teel satuvad nad hämmastavatesse paikadesse, nagu vee alla mattunud New Yorki ja ammu uppunud Titanicule. Uljatel seiklejatel tuleb rinda pista nii mõnegi kurjamiga. Kas sõpradel õnnestub leida uus kodu ja kuidas lõpeb nende veealune seiklus?


3. "Kaks kanget Sovetistanis" - ettevaadatav ainult Elisa Seriaalimaailmas!

Eesti kõigi aegade kõige ägedama reisisarja esimene osa oli eelmisel neljapäeval TV3-e eetris. Elisa Elamuse seriaalimaailmas on juba täna uue hooaja kaheksa esimest osa ettevaadatavad. HD-s ja reklaamivabalt! Vaata ette, siis järjest ägedamaks ja naljakamaks läheb! Ning pikalt ei pea enam ootama ka nelja viimast osa!