Kui oled Elisa kasutaja


1. "Kasper ja Emma lähevad aardejahile"

Meil on tore uudis kõikidele väikestele filmisõpradele – ilmselt on Kasper ja Emma teile juba vanad tuttavad ja teate nende vahvaid tegemisi eelmistest filmidest. Nüüd saab aga meie videolaenutuses kaasa elada nende kõige uuemale seiklusele filmis nimega „Kasper ja Emma lähevad aardejahile“! Mõnele teist võib film tuttav olla aga juba viimaselt Pimedate Ööde Filmifestivalilt, kus sai seda näha lastele ja noortele mõeldud JUST Filmi lastefilmide programmis. Seekordses filmis on sõbrad sõitnud maale vanaisa juurde, kus nad leiavad rannalt vana kasti. Leid on nagu ajamasin ja algabki Kasperi ja Emma aardejaht!

2. "Elu ise"

Sellel nädalal lisandus Elisa videolaenutusse film nimega "Elu ise“, kus teevad kaasa Olivia Wilde, Anette Bening, Oscar Isaac ja Antonio Banderas. Tegu on romantilise draamaga, kus filmi peategelasteks on Will Ja Abby, kes valmistuvad oma esimese lapse sünniks. Nende elus juhtuvad sündmused juhatatavad vaatajad mitme generatsiooni armastusloosse, mis ületab nii aastakümneid kui ka mandreid.

3. "Shawshanki lunastus"

Seekordne kolmas soovitus on Elisa Filmimaailmast ja tõeline maiuspala kõikidele filmigurmaanidele – "Shawshanki lunastus“! Film oli omal ajal nomineeritud koguni seitsmele Oscarile ning suurtele filmisõpradele teada tuntud ülemaailmses filmide andmebaasis IMDB on film hinnatud läbi aegade parimaks filmiks!. Just seetõttu soovitame filmi vaadata, kui te mingil kummalisel põhjusel seda näinud ei ole. Ja uuesti üle vaadata neil, kes seda juba näinud on, sest see on sama hea ka mitmendat korda vaadates! Film põhineb Stephen Kingi romaanil ja tegu on vangladraamaga, kus edukas pankur Andy mõistetakse eluks ajaks vangi, kuid ka kõige täbaramas olukorras leidub alati lootuskiir! Peaosades Morgan Freeman ja Tim Robbins. Mõnusat vaatamist!

4. "Litsid"

Viimasel ajal lööb maailmas laineid meie oma kodumaine seriaal "Litsid“. Kui teil pole see veel nähtud, siis nüüd on viimane aeg see meie Seriaalimaailmast üles otsida ja kogu esimene hooaeg korraga ära vaadata. Tegu on Mart Sanderi poolt kirjutatud romaani ainetel tehtud teleseriaaliga, mis heidab valgust Eesti pöördelistele aastatele 1939-1940. Sari räägib kõrgema klassi meesteklubist, kust käib läbi kogu toonane poliitiline eliit ning selle neiudest, kes pääsevad vaenlasele lähemale kui keegi teine.