Kui oled Elisa kasutaja

1. "Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd"

Nädalavahetusse toob killukese maagiat J.K Rowlingu loodud “Fantastiliste elukate” järjekorras teine osa “Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd”. See on tugevalt soovituslik vaatamine kõigile Potteri-maailma fännidele, sest filmil on imeline pildikeel ja eriefektid, kaasahaarav lugu ning lõpp, mis jätab järgmist osa ootama. Eriti nauditavaks teevad filmi ka suurepäraste näitlejate osalus nagu Johnny Depp, Jude Law ja Eddie Redmayne.

Gellert Grindelwaldi (Johnny Depp) on põgenenud vanglast, et asuda koguma endale järgijaid, kes ei aimagi ta tegelikku plaani: viia läbi puhtavereliste võlurite ülestõus ning asuda kõigi lihtsurelike üle valitsema. Selleks, et Grindelwaldi takistada, palub Albus Dumbledore (Jude Law) abi oma endiselt õpilaselt Newt Scamanderilt. Üha enam lõhenevas võlurite maailmas kehtestatakse piire ning pannakse proovile ka lähimate sõprade ning pereliikmete ustavussidemed.

2. "Tüdruk ämblikuvõrgus: See, mis ei tapa"

Et nädalavahetusse pisut põnevust süstida, soovitame ära vaadata meie videolaenutusest filmi "Tüdruk ämblikuvõrgus: See, mis ei tapa“. Põnevusfilmide ja –raamatute austajale ei ole selle filmi tegelased kindlasti mitte võõrad. Tegu on närvekõditava taaskohtumisega juba varasemalt tuntud „Millenniumi“ raamatute sarjal põhineva Lohetätoveeringuga tüdrukuga ning Mikael Blomkvistiga. Ka seekordsetes sündustes on palju segadust, pinevust ning tagaajamist nagu ka varasematel kordadel. Sarja fännid ei pea pettuma.

Noor häkker Lisbeth Salander saab seekord ülesandeks varastada arvutiprogramm, mis võimaldab ligi pääseda kõigile tuumapommidele maailmas. Kui ühel hetkel naise arvuti kaob, saab alguse võidujooks ajaga, et päästa maailm hävingust.

3. "Naise lõhn"

Seekordne Filmimaailma soovitus viib ajas õige mitu aastakümmet tagasi, aastasse 1992, kui linastus fantastiline mängufilm nimega "Naise lõhn“ ("Scent of a Woman“). Peaosades vanameister Al Pacino, kes selle rolliga ka Oscari koju tõi, ning verinoor, veel filmimaailmas siis mitte nii tuntud nägu, Chris O´Donnell. O´Donnell kehastab noort gümnasisti, kes hakkab kooliraha teenimise eesmärgil tööle hooldajana Pacino kehastatava koloneli juures. Kolonel pole aga just kõige lihtsam inimene kellega läbi saada, kuna peale pimedaks jäämist on ta muutunud küüniliseks kõige ja kõigi suhtes.

4. "Bullets" ("Kuulid")

Kindlasti tasub pilk peale heita ka kevadhooaja esimesele Elisa originaalsarjale, mille terve hooaeg on kohe Seriaalimaailmas vaadatav! Põnevussarjas "Bullets“ mängib peaosas "Troonide mängu" täht Sibel Kekilli. Peale ebaõnnestunud narkooperatsiooni sulandub salajastele ülesannetele spetsialiseerunud kriminaaluurija Mari Saari turvapaika taotleva terroristi lähikonda. Missioon viib Saari üha sügavamale valede võrgustikku, kus kõik on teisiti kui esmalt tundub. Uurimise edenedes seab Saari ennast üha rohkem ohtu, samal ajal kui põhjanaabrite pealinn Helsingi on suuremas ohus kui eales varem.

Loomulikult väärivad jätkuvalt vaatamist ka “Kahe kange” uue seikluse kaheksa esimest episoodi ja "Kättemaksukontori“ 21. hooaja kuus esimest osa, mis on eksklusiivselt Elisa Seriaalimaailma klientidele ettevaadatavad!