Kui oled Elisa kasutaja

1. “Surelikud masinad”

Meie videolaenutusse on jõudnud suurejooneliste efektidega vaatemänguline ulmepõnevik “Surelikud masinad”, mille produtsendiks ei ole keegi muu, kui “Sõrmuste isanda” ja “Kääbiku” filmide looja isiklikult – Peter Jackson. Tegu on väga hinnatud raamatusarja “Surelike masinate kvartett” esimese osa ekraniseeringuga. Sündmused leiavad aset mitusada aastat hiljem kauges tulevikus, kus pärast kurikuulsat Kuuekümne Minuti sõda ei ole inimtsivilisatsioonist just eriti palju järgi jäänud. Inimesed on muutnud allesjäänud linnad mobiilseteks. Ratastele tõstetud linnadega liigutakse ringi ning otsitakse allesjäänud ressursse, tehnikajäänukeid ja jahitakse endast väiksemaid linnu. Ühele suuremale ja kõige verejanulisemale linnale, Londonile, astub vastu salapärane noor naine, kellega liitub veel kaks jooksikut. Need kolm tegelast moodustavad liidu, mille saatuseks on muuta inimkonna tulevikku. Kui oled ulmefilmide fänn ja meeldib ka põnevus ja märul, siis ilmselt ei ole vaja mitu korda öelda, et see film ongi just Sulle mõeldud!

2. “Ämblikmees: Uus universum”.

Animafännidel on pidupäev – Elisa videolaenutusse lisandus selle aasta parima animafilmi nii Oscari kui ka Kuldgloobuse laureaat “Ämblikmees: Uus universum”. Selles filmid on loodud on täiesti teistsugune ja ennenägematu pildikeelega uus Ämblikmehe universum. Film toob ekraanile Brooklyn’I teismelise Miles Moralese ja lõputute võimalustega universumi, kus maskikandjaid on rohkem kui üks. Huvitav vaatamine ja teistmoodi lähenemine muidu nii tuttavale koomiksikangelasele. Soovitame soojalt!

3. “Mehetapja/Süütu/Vari”

Meil on hea meel tõdeda, et juba pikemat aega on peaaegu igal nädalal lisandunud Elisa videolaenutusse mõni uuem Eesti film. Ka seekordne ei ole erandiks. Nüüdsest saab meie videolaenutuses vaadata filmi “Mehetapja/Süütu/Vari”, kus eri aegadel kulgeva kolme loo peaosaliseks on mässumeelsed naised, kes tahavad ise oma saatuse üle otsustada. Kõigis kolmes filminovellis kehastab peaosalist Rea Lest. „Mehetapja“ tegevus toimub 19. sajandi lõpus, mil inimelu vormivad veel patriarhaalsed kombed. Vägisi mehele sunnitud Maara üritab meeleheitlikult oma saatuse eest põgeneda. „Süütu“ tegevus leiab aset 1949. aasta kevadel. Ingerimaalt Eestisse küüditatud Elina elab uues küüditamishirmus ja üritab oma elu päästa vastumeelse abieluga. „Vari“ kulgeb kaasajas, justkui piiramatu vabaduse ajastul, kus hinge täitva tühjuse eest üritab põgeneda Luna Lee.

4. "Kättemaksukontor”

"Kättemaksukontor” on eestlaste seas armastatud krimiseriaal. Ja kuna meile meeldib oma kliente rõõmustada, siis on see ainult loogiline samm, et nüüd on meie Seriaalimaailmas võimalik eksklusiivselt vaadata kõiki uue 21.hooaja “Kättemaksukontori” osasid, ning seda kõike veel enne kui need osad telerissegi jõuavad. Ja kõik see loomulikult ilma reklaamipausideta, nii mitu korda järjest kui ise soovid! Ega muud ei olegi kui nüüd ruttu uusi osasid vaatama!