Brad Pitt ja Edward Norton näitlesid menufilmis "Kaklusklubi" lõhestunud isiksust. Kord läksid mehed filmivõtetele aga nii, et olid eelmisest õhtust veel napsused. Filmi režissöör David Fincher otsustas aga asja kavalalt ära kasutada ja filmiti stseen, milles Pitt ja Norton löövad peale baarist tulekut purjus peaga golfipalle lagunenud maja juures, kuhu nad elama asusid. Lõppude lõpuks nägi kõik ehtne välja.

Foto: Scanpix

Daniel Radcliffe. Selgub, et "Harry Potteri" filmide staaril arenes võluripoissi kehastades välja harjumus tipsutada. Radcliffe ise on öelnud, et maandas alkoholiga pingeid, mis rolliga kaasnesid. Vahel oli ta filmivõtetel aga pisut joogine ja sellest kujunes ka probleem, sest ta ei keskendunud võtta ajal korralikult.

Foto: Scanpix

Jennifer Lawrence on rääkinud, et "Näljamängude" filmimisel kippus ta sageli kaasnäitlejatega napsutama. Näitlejanna rääkis ka avameelselt, et vahel oli ta võtete ajal lausa nii igav, et nautis Pina Coladasid.

Foto: Scanpix

Anna Kendrick tunnistab, et kord tegi võttegrupp tema kulul nalja. Nimelt filmi "Drinking Buddies" keskmes on seltskond, kes töötab pruulikojas. Seetõttu jõid näitlejad stseenide filmimise ajal ohtralt alkoholivaba õlut. Kord otsustati, et võiks naljaviluks Kendrickule aga alkoholiga õlut pakkuda. Loomulikult polnud näitlejannal sellest aimugi ja ühel hetkel tundis ta, et on päris purjus. Samas räägitakse, et tegelikult jõid kõik näitlejad võtete ajal päris õlut.

Foto: Scanpix

Shia LaBeouf kehastas filmis "Lawless" alkoholikaubitsejat, kes äritseb märjukesega ülemaailmse majanduskriisi ajal 1930ndatel. Räägitakse, et LaBeouf kulistas filmivõtete ajal palju puskarit, et näha välja pundunud ja punane.

Foto: Scanpix