Kolmapäeval tegi Warner Bros teatavaks, et Nolani uue filmiga liituvad näitlejad Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh ja Michael Caine. Nüüd aga selgus, et filmiga, mille mõned võtted vändatakse ka Eestis, liituvad Dimple Kapadia ja Clémence Poésy. Viimane on prantslannast näitlejanna, kes on laiemale publikule tuntud Fleur Delacouri rollist “Harry Potteri” filmidest.

Osatäitjate suhtes langetab otsuseid John David Washington. Lisaks astuvad filmis üles Robert Pattinson ja Elizabeth Debicki.

LOE LISAKS: Suvel filmitakse Eestis Hollywoodi suurfilmi, mis võib olla tipplavastaja Christopher Nolani järgmine projekt

Räägitakse, et “Tenet” on eepiline action-film, milles kujutatakse rahvusvahelist spionaaži. Filmivõtted toimuvad seitsmes erinevas riigis, sealhulgas Eestis. Filmimiseks kasutatakse nii Imaxi tehnoloogiat kui ka 70 millimeetrist filmi.

Kõige tähtsamad võttepäevad Eestis toimuvad ajavahemikus 17-20 juuni ja leiavad aset Tallinna kesklinnas.

Filmi pealkiri võib eesti keeles olla "Tõekspidamine" või "Uskumus".

“Tenet” jõuab kinolinadele 17. juulil 2020. aastal.

Lisaks avaldas Pattinson hiljuti, et saladuskatte hoidmiseks suleti ta stsenaariumi lugemiseks tuppa ning tema väitel on Nolani järgmine suurteos lausa kolme filmi pikkune.

LOE LISAKS: Maailmakuulus režissöör Christopher Nolan jõudis filmivõteteks Tallinnasse