Kõigile esilinastuste ja avanädalavahetuse seansside külastajatele kingime erilise vinüüli kujuga "Rocketmani" plakati.

Piletid leiad SIIT! NB! Plakateid on piiratud koguses!

"Rocketman" on eepiline muusikaline fantaasia, mis räägib hämmastavalt inimliku loo Elton Johni läbimurdeaastatest. Linalugu jälgib tagasihoidliku klaverigeeniuse Reginald Dwighti transformatsiooni rahvusvaheliseks superstaariks koos kõigi selle teekonna valude ja rõõmude, pettumuste ja võitudega.

See inspireeriv rännak popmuusika ajalukku on tulvil Elton Johni armastatumaid hitt-laule, mida esitab multitalent Taron Egerton ("Kingsman"; "Eddie The Eagle").

Vaimukalt loovinimese ulmadesse põikav linateos on inimesi universaalselt kõnetav lugu sellest, kuidas ühest katkisest perest pärit väikelinna poisist kujuneb maailma popkultuuri üks kõige ikoonilisemaid artiste. Eltoni suurimaid heitlusi näeme aga tema teraapiagrupis, kus käib karm arveteõiendamine mehe minevikudeemonitega, mis olid geeniusest popstaari sõltuvuste ja liialduste katalüsaatoriks.

Eltoni pikaaegset sõnadekirjutajat ja loomepartnerit Bernie Taupinit kehastab Jamie Bell ("Billy Elliot" 2000; "Nümfomaan" 2013), esimest manageri, karmikäelist John Reidi, kehastab "Richard Madden" ("Troonide mäng" I-IV hooaeg; "Tuhkatriinu" 2015), Eltoni ema Sheila Farebrother’ina teeb aga meeldejääva rolli Bryce Dallas Howard "(Jurassic World"; "Koduabiline").

Filmi režissööriks on 2018. aastal end Bohemian Rhapsodyga muusikute elust pajatavate filmide kategoorias üliveenvalt tõestanud lavastaja Dexter Fletcher. Stsenaariumi autoriks on Lee Hall ("Billy Elliot" 2000; "Victoria ja Abdul" 2017). Ühena produtsentidest on "Rocketmani" valmimisel oma panuse ja heakskiidu andnud ka Rocketman Elton John ise.

"Rocketman" esilinastused alustavad 5. juunist. Film kinodes 7. juunist. Piletid leiad SIIT!