„“Pulp Fiction“ on muidugi juba omaette legend, aga seekordsed Forum Cinemas Kinoklassika programmi raames toimuvad linastused teeb ehk veelgi erakordsemaks see, et just kuu aega tagasi esitles Tarantino Cannes’i filmifestivalil ka oma värsket filmi "Ükskord Hollywoodis", mida kriitikud peavad juba praegu Tarantino parimaks filmiks peale "Pulp Fictionit“,“ selgitas Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod.

„Esimene kolmapäevane seanss toimub Coca-Cola Plaza iSense saalis, sest huvi kultusfilmi vastu on väga suur,“ rõõmustas Novod ning lisas, et erakordse sündmuse puhul juhatab esimese linastuse sisse filmiajakirjanik Ralf Sauter, kes räägib nii mõndagi filmi põneva tausta kohta.

"Pulp Fiction" on püsib siiani IMDb filmiportaali kõigi aegade parimate filmide edetabeli 6. kohal. Teos rabas ilmumisel 25 aastat tagasi oma uuendusliku lähenemise, süsimusta huumori, vägivaldsuse ja dialoogidega, mida siiani tsiteeritakse ning millele viidatakse.

Juulis vahetab "Pulp Fictioni" välja juba uus Kinoklassika film, milleks on pea sama kultuslik "Matrix". Augustis on filmisõprade jaoks valmis pandud "Hea Will Hunting".

Kinoklassika "Pulp Fiction" Coca-Cola Plazas:

Kaks palgamõrvarit Vincent Vega (John Travolta) ja Jules Winnfield (Samuel L. Jackson) on missioonil leidmaks salapärast kohvrit, mis kuulub nende bossile Marsellus Wallace`ile (Ving Rhames). Olles end Wallace`i silmis kenasti tõestanud, saab Vincent endale uue ülesande: hoolitseda bossi naise Mia (Uma Thurman) eest kui Wallace ise on tööasjadega parasjagu hõivatud.

Samal ajal on Wallace maksnud kinni poksimatši, et vananev poksija Butch Coolidge (Bruce Willis) kaotaks meelega oma järgmise võitluse. Loomulikult ei kulge kõik nii nagu planeeritud. Kõikide nende väga meelelahutuslike tegelaste elud põimuvad väga ootamatul ja vägivaldsel viisil.

"Pulp Fiction" linastub Coca-Cola Plazas juuni igal kolmapäeval.