Kui oled Elisa kasutaja

1. "Üle noatera"

Elisa Elamuse Huubis on alates sellest nädalast vaadatav Elisa Eesti esimene originaalsari, dokumentaalfiktsioon "Üle noatera". Ajaloo kulgu võivad vahel pöörata väikesed asjad. Miks paljudest erinevatest tõenäosustest rakendus just see üks? Milline oleks olevik, kui käiku oleks läinud teine või kolmas tõenäosus? Need küsimused pakuvad alati huvi ning käivitavad inimeste fantaasiad. "Üle noatera" tuletab vaatajale meelde kuue erineva sündmuse tagamaad ja loob kõikide nende puhul alternatiivse ajaloo. Me nihutame mõtlemise piire ja anname vaatajale võimaluse hinnata, kuidas meil on läinud. Sarja autor on tippajakirjanik Rasmus Kagge.

2. "Meie"

Videolaenutusest leiab õuduspõneviku nimega “Meie”, mis on järgmine film Oscariga pärjatud stsenarist-lavastaja Jordan Peelil. Tema eelmine linateos “Kao ära” oli samuti nimelt õudusfilm ning võitis Oscari parima stsenaariumi eest. Müsteerium “Meie” algab sellega, kuidas üks kena armas mustanahaline perekond kahe lapsega sõidab Põhja-California idüllilisse rannakülla oma esivanemate suvilasse puhkama. See on koht, kus pere-ema Adelaide Wilson (Lupita Nyong’O) veetis kunagi oma lapsepõlve suved. Adelaide, kelle elu kummitab lahendamatuks jäänud juhtum lapsepõlvest, on puhkuse algusest saati rusutud viimase aja pahaendelistest kokkusattumustest. Suvilas saavutab naise järjest kasvav paranoia haripunkti ja teda vallutab tunne nagu ähvardaks tema perekonda midagi halba.

3. “Pokémon: detektiiv Pikachu”

Kõikidel Pokemoni fännidel on suurepärane võimalus vaadata Elisa Elamuse videolaenutusest filmi “Pokémon: detektiiv Pikachu”. Lugu saab alguse, kui tippdetektiiv Harry Goodman salapäraselt kaduma läheb ning tema 21-aastane poeg Tim asub juhtunut uurima. Juurdlusel lööb kaasa Harry endine Pokémonist paariline detektiiv Pikachu – hirmnaljakas, nutikas ja nunnu superspioon, kes on isegi enda jaoks mõistatus. Kuna Tim on ainus inimene, kes suudab Pikachuga rääkida, ühendavadki nad oma jõud ja asuvad müsteeriumit lahendama.