Kui oled Elisa kasutaja


1. “Lotte ja kadunud lohed”

Lotte uus seiklus on Elisa videolaenutusse jõudnud! “Lotte ja kadunud lohed” on laste suure lemmiku koeratüdruk Lotte kolmas osa, kus Lotte saab omale pisikese õe Roosi. Leiutajatekülla tulevad teadlased, pesukaru Karl ja kala Viktor, kes osalevad suurel rahvalaulude kogumise võistlusel. Võistluse peaauhinna saab see, kel õnnestub salvestada maailma vanima loomaliigi, müütiliste tuldpurskavate lohede rahvalaulu. Lotte ja Roosi otsustavad teadlasi aidata. Neid ootavad ees põnevad ja ootamatud seiklused.

2. "Tulevikumees"

Uueks filmiks on ka “Tulevikumees”, mis on kaasahaarav ning positiivne lugu kahest väikelinnas pensionipõlve veetvast inimesest, kes kõigist erinevustest hoolimata armuvad teineteisesse. Ed on veetnud terve elu valmistudes katastroofiks, mida ei pruugi tullagi. Samal ajal kui Ronnie on oma elu veetnud ostes kokku asju, mida ta kunagi ilmselt ei kasuta. Nüüd leiavad nad teineteist ja peavad proovima hakkama saada üksteise eriskummaliste harjumustega.

3. "Freud’i meetod”

Elisa Elamuse Huubis on uue sarjana “Freud’i meetod”. Prokuratuuri uurimisosakonnaga on liitunud erikonsultant, eraisik Roman Freudin, hariduselt psühholoog. Tema ilmumine on tingitud vajadusest kasutada kuritegudega võitlemisel mittetraditsioonilisi meetodeid. Kuritegude lahendamisel toetub Freudin intuitsioonile ja kasutab teaduslikke metoodikaid. Ta taastab sündmuste biokineetilised pildid ja kurjategijate psühhofüüsilised portreed. Iga kord, otsekui kurjategija pähe roninuna, mõistab Freudin, et tragöödiat oleks saanud ära hoida ning tihti ei ole seadust rikkunud inimene mitte morn kurikael, vaid sassis eluga hing.