Reedest, 25. oktoobrist on Elisa Elamuse klientidel võimalik voogedastusteenuse Huub vahendusel vaadata hetkel maailma kuulsaima eestlase Ott Tänaku dokumentaalfilmi "Ott Tänak – The Movie".

„Meil on ülimalt hea meel, et kinolinal tohutut publikumenu nautinud "Ott Tänak - The Movie" jätkab eestlaste südamete vallutamist Elisa Huubis,“ sõnas Elisa TV sisuhankejuht Toomas Ili.

Huubi tellijale avaneb harukordne võimalus elada ühe hooaja vältel kaasa Oti püüdlustele võita samaaegselt nii WRC-sarja maailmameistritiitel kui kohaneda uue autoga uues meeskonnas. Igapäevase tööna maakera eri paigus eluohtlikel kiirustel kihutava tippsõitja silme läbi avaneb ühtviisi nii rallimaailma närvesööv kui ka glamuurne elu. Lisaks filmile on Huubis saadaval ka valik filmist välja jäänud kaadreid.

Teiste hulgas saavad filmis sõna Oti endine ülemus, rallimeeskonna M-Sport juht Malcolm Wilson, Oti praeguse tiimi Toyota Gazoo Racing juht ja neljakordne maailmameister Tommi Mäkinen, üheksakordne maailmameister Sébastien Loeb, viiekordne maailmameister ja Oti endine tiimikaaslane Sébastien Ogier ning Oti mentor ja endine edukas rallisõitja Markko Märtin .