Kui oled Elisa kasutaja


1. "Eile veel”

Elisa Elamuse videolaenutuse uus film ”Eile veel” räägib loo Jackist ja legendaarse The Beatles’i muusikast. Jack Malik (Himesh Patel) on keskpärane laulukirjutajast muusik ühes tillukeses Inglise rannakolkas. Tema suured unistused on hakanud kiirelt tuhmuma hoolimata lapsepõlvesõber Ellie (Lily James) entusiastlikust toetusest. Kuid siis, ühel pimedal õhtul, põrkab Jack oma jalgrattal kokku bussiga ja lendab laias kaares läbi õhu. Just selsamal hetkel toimub globaalne elektrikatkestus. Õnnetusest toibudes avastab Jack, et sellist bändi nagu The Beatles maailma ajaloos enam ei eksisteeri. Tarmukas laadalaulik seisab nüüd päris tõsise dilemma ees. Eile veel teadsid kõik ansamblit The Beatles. Täna mäletab ainult Jack nende laule. Ja temast on saamas väga suur staar. Tegu on lõbusa muusikafilmiga, milles kõlab rohkelt Biitlite suurimaid hitte.

2. “Koera teekond”

Filmi “Koera teekond” Bailey elab mõnusalt Michigani farmis oma „poisi” Ethani (Dennis Quaid) ja Ethani naise Hannah’ga. Tal on isegi uus mängukaaslane – Ethani ja Hannah’ pisike tütretütar CJ. Kahjuks otsustab CJ ema tüdrukutirtsu minema viia. Kui Bailey hing valmistub sellest elust järgmisesse liikuma, lubab ta Ethanile CJ üles otsida ja teda iga hinna eest kaitsta. Nii algabki Bailey seiklus läbi mitme elu, mida täidavad armastus, sõprus ja pühendumus. Tema, CJ ja CJ parim sõber Trent puutuvad kokku rõõmu ja südame murdumisega, muusika ja naeruga ning mõne eriti hea kõhusügamisega.

3. ”Otse-eeter”

Uueks filmiks Elisa videolaenutuses on ka ”Otse-eeter”. Catherine Newbury (Emma Thompson) on hilisõhtuste jutusaadete pioneer ja legendaarne saatejuht. Kui teda süüdistatakse naiste vihkamises, palkab ta Molly. Mehi täis stsenaariumiosakonnas on Molly esimene naine. Kuid sellised "kosmeetilised" muudatused pole piisavad. Catherine seisab silmitsi ka madalate reitingutega ning teda tahetakse asendada. Molly on otsustanud aidata Catherine'i, et taaselustades tema showd.

4. Super hea uudis ka kõikidele sarja ENSV fännidele!

Ei tasu õnnetu olla ja karta, et sari sai läbi, sest see jätkab uue nime all uue hooga! Aga enne veel, kui see uuel aasta jõuab kõikide teleriekraanidele, saab juba täna Elisa Huubis sarja ette vaadata! Hetkel on vaatamiseks üleval neli täiesti uut Eesti Vabariigi hõngulist osa, millele detsembris lisandub veel teist sama palju. Tegu on komöödiaseriaali „ENSV“ jätkusarjaga, mille tegevustik algab 1992. aasta viimastel päevadel, mil NSV Liit kaob maailmakaardilt.