Kui oled Elisa kasutaja

1. “See: teine peatükk”

Kui oled õudusfilmide huviline ja õigel ajal kinno ei jõudnud, tuleb kindlasti ära vaadata kõigi aegade suurimat kassaedu nautinud õudusfilmi järg “See: teine peatükk”. Luuserite klubi sai 27 aastat tagasi Pennywise’ist jagu, kuid ta naaseb veel kord Derry linna terroriseerima. Luuserid on ammu oma teed läinud ja nüüdseks täiskasvanud. Kuid kui lapsed taas kaduma hakkavad, kutsub ainsana kodulinna elama jäänud Mike teisedki tagasi. Minevikukogemustest traumeerituina tuleb neil Pennywise’i lõplikult hävitamiseks oma sügavaimad hirmud ületada. Sedasi aga satuvad nad otse varasemast ohtlikuma klouni teele. Filmi leiad Elisa Elamuse videolaenutusest.

2. Paipoisid

Õudusfilmi kõrvale sobib väga hästi videolaenutusest vaatamiseks ka üks üle võlli komöödia nagu seda on ”Paipoisid”. Saanud kutse oma esimesele musitamispeole, on 12-aastane Max endast väljas, kuna musitamise osas puuduvad tal igasugused kogemused. Koos parimate sõprade Thor’i ja Lucasega otsustavad poisid vastavaid teadmisi hankida Maxi isa kalli drooni abil (mida tal on absoluutselt keelatud näppida) luurates naabermaja armunud paari järel. Muidugi väljuvad asjad kontrolli alt ja udupeen lennuriist sõidetakse sodiks. Et õigeks ajaks isa mänguasi salaja uuega asendada, tekib poistel uus plaan, mis tingib terve seeria väga halbu otsuseid.

3. ”Köök”

Filmis ”Köök” tegutsevad New Yorgi kurikuulsas Põrguköögi piirkonnas kolm koduperenaist. Nende maffiavendadest abikaasad on FBI betooni peale toimetanud ning naistel tuleb ise hakkama saada. Et on aasta 1978 ja naised on tõepoolest väljapääsmatus olukorras, siis võtavad nad ise kohaliku Iiri maffia juhtimise üle, ega kohku tagasi ükskõik millise teo või julge otsuse ees. Nad on valmis igaühele tõestama, et neil on tõsi taga. Peaosalisi mängivad Melissa McCarthy, Tiffany Haddish ning Elisabeth Moss.