„Sõbrad“ (1994-2004)

IMDB hinne 8,9/10

Treiler

Rohkelt auhinnatud maailmakuulus komöödiasari "Friends" ehk "Sõbrad" jälgib kuue New Yorgis elava sõbra igapäevaelu. Go3-s on endiselt olemas „Sõprade“ kõik 10 hooaega, mis on kokku üle 82 tunni vaatamist.

„Lõputu küünlapäev“ (1993)

IMDB hinne 8,0/10

Treiler

Ilmateadete lugeja saadetakse igal aastal Punxsutawneyisse, et teha seal reportaaž ilma ennustavast koopaoravast. See on neljas aasta järjest ja ta ei üritagi oma masendust varjata. Kuid ärgates koopaorava päevale järgneval päeval, märkab ta peagi, et see tüütu päev, mille ta enda arvates selleks korraks selja taha jättis, kordub taas ja järgmist päeva ei olegi. Ka järgmine ja ülejärgmine ärkamine ei too parandust. Kuid kui homset ei ole, ei ole ka tagajärgi. Ja nii asub Phil (Bill Murray) seda korduspäeva nautima.

„Vaat kus paar“ (2019)

IMDB hinne 6,9/10

Treiler

Mees kirjutab põrutavalt poliitikast ja tal on annet pahandusi tekitada. Naine on riigi üks tähtsamaid diplomaate, kel on kõige peale annet. Kui Fred Flarsky (Seth Rogen, „Neetud naabrite” filmid) satub kokku Charlotte Fieldiga (Charlize Theron, „Plahvatuslik blond”, „Mad Max: Raevu tee”), kellesse ta kord armunud oli ja kes on nüüd USA riigisekretär, võlub ta naist enesekriitilise huumoriga ja meenutab talle ta nooruspõlve idealismi. Charlotte kavatseb USA presidendiks kandideerida ja palkab Fredi oma kampaaniakõnesid vürtsitama. Nende tõmme paneb alguse maailma eri paikadesse jõudvale armusuhtele. Kuid Fredi varasemad ja praegused mõtlematud teod võivad kampaania juba enne selle algust põhja lasta. Film annab „rahvusvahelistele suhetele” ropu, naljaka ja ootamatult armsa uue tähenduse.

„Meie pulm“ (2020-)

Treiler

Uues tõsielusarjas “Meie pulm” astuvad otse televaatajate silme ees kauaoodatud abiellu kuus armastajapaari, kes on seni oma elu tähtsaimat sündmust erinevatel põhjustel edasi lükanud. Meie kõik saame osa nii suurtest tunnetest, vaimustavast elevusest ja õnnehetkedest kui ka kõhklustest, pingetest ja draamapisaratest, mis tähtsale päevale eelneva kuu jooksul pruutpaare ja nende lähedasi valdavad.

Sõbrapäevaks jõuab Go3 platvormile juba tuttuue sarja 3. osa, tele-eetris on aga selleks ajaks näidatud vaid avaepisoodi.

“Viiekümne halli varjundi” filmitriloogia (2015-2018)

IMDB hinne 4,1-4,6/10

Treiler

Kui kolledžit lõpetav Anastasia Steele oma haigestunud toakaaslase asemel kolledži ajalehe jaoks prominendist ärimees Christian Greyd küsitlema läheb, ei aima ta, mis kursi ta elu võtab. Christian, kes on samavõrd mõistatuslik kui rikas ja mõjuvõimas, tunneb Ana suhtes kummalist tõmmet, nagu neiu ka tema suhtes. Olles seksuaalselt kogenematu, sööstab Ana siiski pea ees armusuhtesse ning avastab peagi, et Christiani tõelised seksuaalsed kalduvused liiguvad mööda valu ja naudingu piire. Film nomineeriti 2016. aastal nii Oscarile kui ka Kuldgloobusele.

Treiler

E.L. Jamesi erootilise bestselleri ekraniseeringu teine osa "Viiskümmend tumedamat varjundit" jätkab kahe kuulsa armastaja keerulise looga sealt, kus esimene pooleli jäi - Anastasia on oma hurmava, kuid sadistliku Christianiga suhted lõpetanud. Saanud tööd Seattle’i ühes edukaimas kirjastuses plaanib Anastasia oma eluga üksi edasi minna ja karjäärile keskenduda. Pärast Anaga läbielatut on aga Christianis midagi igaveseks muutunud. Ta ei suuda ilma naiseta elada ning olles tema tagasivõitmise nimel kõigeks valmis, teeb mees Anastasiale ettepanku jätkata suhet neiu enda tingimustel. Roosiliselt algav uus suhtefaas pöördub aga peagi süngetele radadele, kui Christiani minevikust kerkivad üles järjekordsed tumedad varjud.

Treiler

Erootilise bestselleri ekraniseeringu kolmas osa "Viiskümmend vabastatud varjundit" on viimane vaatus kahe kuulsa armastaja kirglikust ja keerulisest lembeloost. Kui Ana Steele kohtus kompleksides ja rikutud ärimehe Christian Greyga, süttis nende vahel leek, mis muutis alatiseks mõlema elu. Kolmas peatükk jätkab noorte abiellumise ja mesinädalatega.