Veebruari keskel Forum Cinemas kinodes linastunud Londoni West Endi etenduse „Fleabag“ seansid müüdi praktiliselt välja ning seepärast lisas kino lisaseansi 27. veebruarile, kuhu on veel vabu kohti saadaval.

Londoni West Endis jäädvustatud ülinaljakas auhinnatud ühenaiseetendus heidab humoorika pilgu omamoodi naise isemoodi elule. Lavastus on olnud välja müüdud nii New York’i kui ka Londoni teatrites, sellest on BBC loonud eraldiseisva hittsarja ning The New Yorker on seda nimetanud tõeliselt ülilõbusaks lavastuseks.

Tüki peategelane Fleabag võib näida liigihar, häbitu ja enesekeskne, aga see on ainult jäämäe tipp. Naine, kelle pere- ja sõprussuhted on pingelised ning kes näeb suurt vaeva, et hoida oma meriseakohvikut vee peal, tunneb äkki, et tal ei ole midagi kaotada ja võtab oma elu tõeliselt enda ohjesse.

„Fleabagi“ autor ja nimiosaline on Pheoebe Waller-Bridge („Fleabag“, „Tapatöö“) ning lavastaja Vicky Jones. Lavastuse toovad vaatajate ette Soho Theatre, DryWrite ja Annapurna Theatre.

Kvaliteetlavastusete ülekanded Forum Cinemas kinodes jätkuvad juba 5. märtsil Noël Cowardi provokatiivse komöödiaga “Present Laughter”, mille peaosas astub üles BBC sarjas “Sherlock” tuntust kogunud Andre Scott.

Üleilmselt tundud peaosalistega jätkuvad teatriülekanded ka aprillis, sest 2. aprillil on kavas „Cyrano de Bergerac“. Peaosas „X-meeste“ filmiseeriast ning paljudest teistest linateostest tuttav James McAvoy.

Forum Cinemas on näidanud London National Theatre’i otseülekandeid ja salvestusi kinodes alates 2009. aastast. Eesti publikuni vahendab HD formaadis lavastusi Forum Cinemas nii Tallinnas Coca-Cola Plazas, Tartus kinos Ekraan kui ka Viljandis kinos Centrum.

Piletid leiab SIIT!