Märtsi kinoklassika on viie Oscariga pärjatud 1965. aasta muusikal "Helisev muusika" (The Sound of Music).

"Helisev Muusika"
Foto: Forum Cinemas

Esilinastus toimub 4. märtsil Coca-Cola Plaza iSENSE saalis. Esilinastusel saab filmi nautida kristallselges 4K pildiformaadis.

Maria (Julie Andrews) tahtis kogu oma elu nunnaks saada, kuid nüüd on ta avastanud, et ta pole selles enam sugugi kindel. Maria saadetakse seejärel koduõpetajana Austria kapten Georg Von Trappi (Christopher Plummer) seitsme lapse eest hoolitsema, et Maria suudaks nunnakloostrist eemal olleks oma tähtsa otsuse enda jaoks selgeks teha.

Von Trapp jäi mitu aastat tagasi leseks ja on sellest ajast saadik oma seitsme lapse eest hoolitsenud. Lapsed on juba mitu õpetajat eemale peletanud oma krutskitega, kuid muusika abiga suudab Maria laste südamed võita. Ka kapten Von Trapp armub temasse. Esialgu tundub kõik väga kaunilt laabuvat, kuid natside võimule tulekuga nõuatakse, et kapten Von Trapp asuks oma endisele kohale sõjalaevastikus.

"Helisev muusika"
Foto: Forum Cinemas

"Helisev muusika" linastub Coca-Cola Plazas kõigil märtsi kolmapäevadel.

KINOKLASSIKA sündmustesarja raames näitamisele tulevad filmid on kõik digitaalselt taastatud. Minimaalselt 2K resolutsiooni ja kvaliteetse 5.1 heliga.

Treiler

NB! Film linastub inglise keeles ilma subtiitriteta.

Kinoklassika piletid ja info leiab SIIT.