Striimiteenuste populaarsus ainult kasvab, mis tähendab, et neid platvorme tuleb pidevalt juurde ning nad kõik pakuvad suurtes kogustes meelelahutust, mille keskel on keeruline orienteeruda.

Kinoveeb aitab meie lugejaid iga nädal ja nädalavahetus erinevate soovitustega, et mida võiks vaadata. Enamasti soovitame uut kraami nii Eesti kohalikes kui suuremates rahvusvahelistes teenustes. Anname teada uued filmid, seriaalid ja muud huvitavat, mis pakkumisele tuleb.

Kindlasti soovitame kuulata Kinoveebi Jututuba, kus iga nädal arutame läbi palju uusi filme ja seriaale, mis on kindlasti abiks uute ja huvitavate filmide leidmiseks ning halbade teoste vältimiseks. Meie hetkel viimane saade on leitav siit - Kinoveebi Jututuba #50.

Alates veebruarist hakkame soovitusi jagama seitsmele erinevale platvormile, mille nimekirja koos lingiga enda soovitud platvormile leiate siit alt. Head vaatamist!

Kui oled Go3 kasutaja

1. „Zombieland 2: topeltlask“ (Zombieland 2: Double Tap, 2019)

Keset koomilist kaost, mis ulatub Valgest Majast riigi keskosani, tuleb neljal kangelasel seista vastamisi pärast esimest filmi arengu läbi teinud paljude uut liiki zombidega ja uute inimestest ellujäänutega. Kuid kõige keerulisem on neil tulla toime omaenda tüütu asendusperega. Filmi "Tere tulemast Zombimaale" järjelugu jõuab vaatajateni 10 aastat pärast esimest osa.

Osades: Woody Harrelson, Emma Stone, Jesse Eisenberg

Režissöör: Ruben Fleischer

Treiler

2. „Surmasuust pääsenud“ (2020)

Urmas Eero Liivi uue dokumentaalprojekti „Surmasuust pääsenud“ peategelasteks on eesti inimesed, kes on sattunud ülimalt eluohtlikkutesse olukordadesse, kuid sealt siiski eluga välja tulnud. Nende uskumatuna näivad lood on väga erinevad. Mõni imeline pääsemine on aset leidnud aastaid tagasi paljudele tuntud sündmuste keerises , mõni juhtum on aga päris värske ja sügavalt isiklik. Kuid kõiki neid lugusid ühendavad igavesed küsimused. Mis on inimese saatus? Kes või mis seda juhib? Või on kõik meie elus aset leidev lihtsalt juhus ja mingite seoste otsimine on naeruväärne ning mõttetu? Ometi räägivad mitmed selles saates osalevad inimesed oma surmaeelsetest kogemustest viisil, mis tekitab kõhedust ja suurendab peataolekut veelgi.

Treiler