Striimiteenuste populaarsus ainult kasvab, mis tähendab, et neid platvorme tuleb pidevalt juurde. Need kõik pakuvad suurtes kogustes meelelahutust, mille keskel võib olla keeruline orienteeruda.

Kinoveeb aitab meie lugejaid iga nädal ja nädalavahetus erinevate soovitustega, et mida võiks vaadata. Enamasti soovitame uut kraami nii Eesti kohalikes kui suuremates rahvusvahelistes teenustes. Anname teada uued filmid, seriaalid ja muud huvitavat, mis pakkumisele tuleb.

Kindlasti soovitame kuulata Kinoveebi Jututuba, kus iga nädal arutame läbi palju uusi filme ja seriaale, mis on kindlasti abiks uute ja huvitavate filmide leidmiseks ning halbade teoste vältimiseks. Meie hetkel viimane saade on leitav siit - Kinoveebi Jututuba #51.

Alates veebruarist hakkame soovitusi jagama seitsmele erinevale platvormile, mille nimekirja koos lingiga enda soovitud platvormile leiate siit alt. Head vaatamist!

Kui oled Go3 kasutaja


1. „Doktor Uni“ (Dr Sleep, 2019)

Jätkub Danny Torrance’i lugu. Dan pole siiani lapsena Overlookis läbielatust üle saanud ja on näinud pisutki rahu leidmiseks palju vaeva. Kuid seda rahu ei jätku kauaks, kui ta kohtab vaprat teismelist Abrat, kel on võimas üleloomulik võime, mida kutsutakse “hiilguseks”. Abra tunnetab, et Danil on temaga sama võime, ning otsib ta üles, lootes ühiselt võidelda armutu Rose the Hati ja tema järgijate, The True Knotiga.

Osades: Ewan McGregor, Rebecca Ferguson, Kyliegh Curran

Režissöör: Mike Flanagan

Treiler

2. "Pahatar: kurjuse käskijanna" (Maleficent: Mistress of Evil 2019)

Printsess Aurora ja tema ristiema Pahatar liiguvad tõsise konflikti suunas, sest printsessi tabab armastus. Pahatar aga ei taha kuuldagi, et tema kallis silmatera läheks elama kuninganna Ingrithi lossi, sest monarhi näiline hoolitsus võib varjata nurjatuid salaplaane. Jätk linateosele "Pahalane", mille peategelaseks on üks Disney värvikamaid ja kuulsaimaid kurikaelasid.

Osades: Angelina Jolie, Harris Dickinson, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer

Režissöör: Joachim Rønning

Treiler