John Krasinski ja Emily Blunti õudusthriller "Kena vaikne kohake 2" ilmumine lükati edasi globaalse Koroonaviiruse pandeemia tõttu. Algselt pidi film ilmuma järgmisel nädalal, kuid nüüd on aeg kusagil kaugemal tulevikus. Täpselt pole veel öeldud.

"Peale pikka kaalumist jõudsime otsusele, et on targem filmi ilmumine edasi lükata, sest Koroonaviirus levib, globaalne reisimine on häiritud ning avalikud suuremad kogunemised on keelatud. Me lükkame ilmumise edasi aega kui inimesed saavad filmi rahulikult nautida. Anname kuupäeva teada kui oleme saanud parema hinnangu viiruse ulatusest ja mõjust." andis Paramounti stuudio teada enda pressiteates.

View this post on Instagram

AQuietPlacePart2...Take2

A post shared by John Krasinski (@johnkrasinski) on Mar 12, 2020 at 7:52am PDT


"Kiired ja vihased 9" koheselt tuli järgi enda teatega, et uus film lükatakse edasi terve aasta. Algselt oli film planeeritud selle aasta maisse, siis nüüd ilmub 2021 aprillis. Põhjendus on sama, mis kõikidel teistel - Koroonaviirus.

"Kiired ja vihased 9" lükati edasi
Foto: Ekraanitõmmis

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!